Hakkımızda

Beyaz eşya sektörünün lideri, 110 yılı aşkın tarihçesi ile dünyanın en iyi beyaz eşya markası olan MIELE ile iş ortaklığı gerçekleştiren firmamız;  endüstriyel projelerinize, Profesyonel Çamaşırhane ürünleri konusunda MIELE Marka çamaşır Yıkama, Kurutma ve Ütüleme cihazları ile destek vermektedir.

Yine mimari projelerinizde de ankastre ürünler konusunda proje desteği vermekten gurur duyar.

Bununla birikti, tecrübesi 10 yılı aşan çalışanlarıyla hizmet sektörüne partner olan firmamız endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda da projelendirme ve cihaz desteği sunmaktadır. Bununla birlikte sektörün ihtiyacı olan projelendirme, danışmanlık ve mimarı tasarım konularında hizmet veren firmamız, aynı zamanda bayisi olduğu Türkiye’nin önde gelen mutfak ekipmanları ile de projeleri desteklemektedir.

MİSYONUMUZ;

İhtiyacı karşılayacak tüm makine teçhizat sektöründe enerji verimliliğini ve tasarrufu ön planda tutan projeler üretmek, bu projelerini müşterilerimizin yararına en uygun fiyatlarla sunmak.

VİSYONUMUZ;

Sektörünün lider markalarını aynı çatı altında toplamak; kalite, güvenilirlik ve en uygun fiyat garantisini vererek sektörün öncü kuruluşları arasında yer almak.

Satın Alma Rehberi